Geçerli sayfayı Geçerli sayfa »Yangına Dayanıklı Giyim Kan-Bazlı Patojenler Dayanıklı Made With Yangın Geciktirici Kumaş , EN469 Sertifikalı

Sertifikalı Yangın Geciktirici Kumaş - Anti-Virus Penetrasyon Yangın Geciktirici Giyim

Taiwan KK Corp. tecrübesi 20 yılı aşkın giysi ve kumaş üreticisi savaşan bir ateştir. Onların yeni bezi-geliştirilmiş MAZIC ® ve KANOX ® - Nomex geride ve KANOX ADVANCE bu manken testte en iyi korumayı gerçekleştirildi.

Ne olursa olsun kombinasyonu yangın geciktirici kumaş yangın geciktirici giyim her türlü yangın geciktirici giyim koruma standardı geçmek anlamına gelir Ulusal Yangından Korunma Derneği (NFPA) tarafından belirlenen standart karşılamak için testlerin bir listesini geçmesi gerekir kullanılır kimyasal, ısı, alev, asit, vb gerekliliklerinin bir parçası olarak, bu test yöntemini benimseyerek göz önüne alındığında karşı, üreticileri NFPA standardına uygun kendi yangın geciktirici giyim gerekir.

Yangın Geciktirici Kumaş Talep Gönder

  DIŞ SHELL MALZEME: K-HM02RP
 • Ağırlık 240 g / m² rip-stop yapısı (veya kabartılmış)
 • Renk: Lacivert, Royal Mavi, Sarı, Turuncu, Kırmızı
 • Özellikler: Yüksek yırtılma / çekme dayanımı
 • Uygulamalar: yangın geciktirici giyim, Kurtarma takım Anti-isyan tulum Dış kabuk
  TERMAL LINER MALZEME: K-GORNOX
 • 120 g / m dokuma olmayan bir yapıyı
 • Renk: Sarı
 • Özellikler: İyi ısı direnci
 • Uygulamalar: yangın geciktirici giyim Termal tabakası
  NEM BARİYERİ MALZEME: S-3000
 • NFPA1971 Certified dayanıklı sıvı penetrasyon
  Kaplama malzemesi M-ST02
 • 170g / m², 200 gr / m², 230g / m², kabartılmış yapısı
 • Renk: Lacivert, Royal Mavi, Sarı, Turuncu
 • Özellikler: İyi alev direnci
 • Uygulamalar: Endüstriyel iş giysileri, İstasyon üniforma, Wildland Yangın Geciktirici Giyim

Yangın Geciktirici Giyim - TK08HR01 Serisi

TK08HR01 serisi yangına dayanıklı elbise dış kabuk, nem bariyeri, termal bariyer ve astar olmak üzere dört katmandan oluşur. Kullanılan yangın geciktirici kumaş birçok farklı kombinasyonları vardır; Takviye ve yansıtıcı Döşeme dış kabuk bağlı. TK08HR01 serisi yangın söndürme giyim olduğunu EN 469: 2005 sertifikalı ve Avrupa ve Kuzey Amerika standartlarını karşılamaktadır. Bu tasarlanmış ve yüksek kalitede üretilmiştir yangın geciktirici kumaş ve her katman yanmaz.

Yangın geciktirici giyim Avrupa ve belirlediğiniz standart Kuzey Amerikan performansı İtfaiye veya kurtarılması sırasında koymak gerekir. Özellikle kurtarma çalışmaları, kimyasal veya yanıcı sıvıların kazara sıçrama olarak olaylarla ilgili zaman. Ayrıca kanda kaynaklanan mikroplara dan kirlenmesini önlemek.

TK08HR01 yangın söndürme giyim bir ağır alev geciktirici üniforma olduğunu. Bu çalışırken bir itfaiyeci vücudu korumak ve özgürce hareket itfaiye tutmak için üretilmiştir. Patojen bulaşma mümkün olduğunda, yangın geciktirici kumaş uluslararası sertifikalı olması gerekmektedir.

Giyim Dış Shell Yangın Dayanıklı Kumaş Mücadele TK08HR01 Serisi Yangın - K-HM02RP

Dış kabuğu yangın geciktirici kumaş hayatını korumak savunma ilk ve en önemli tabakasıdır. KANOX ® yangın geciktirici kumaş etkisi yangına karşı mükemmel geleneksel koruma sağlamanın yanı sıra "ateş starves" özel bir karışımından yapılır. Bu farklı yaklaşım kanıtlanmış ve hiçbir deneysel anlamına gereğidir. KANOX ® yangın geciktirici kumaş hatta daha önemli yangın dayanımı gereksinimleri diğer sektörlerde geliştirilen bir bilgi tabanı ödünç alır.

KANOX ® yangın geciktirici kumaş , eritmek, yanık yumuşatmak veya akma yapmaz! Bu NFPA 1971-2000 / mükemmel gerekli tüm testleri sonuçları yanı sıra diğer yaygın kabul edilen endüstriyel bir takım testler ile (sertifikalı) uyumlu onaylanmıştır. Birçok önlem olarak, bu en koruyucu olan yangın geciktirici kumaş .

Malzeme biliminde, bir mukavemet yangın geciktirici kumaş insanları korumak için uygulanan bir kuvvetin bir ölçüsüdür KANOX K HM02RP büyük gerilme mukavemetine sahiptir ve bu ENISO 139341 kullanılarak test edilmiştir:. 1999 metodu. Göre EN 469: 2005 'in ≥ 450N performans şartı, K-HM02RP en ≥ 3000N gerilme mukavemeti sonucu çok daha yüksektir. 2000 standart ≥25N: Aynı şekilde, yırtılma mukavemeti ENISO 13937-2 daha iyidir ≥ 150N, olduğunu.

K-HM02RP itfaiye elbisesi dış kabuk için bir yangına dayanıklı kumaş, ve bir EN469: 2005 sertifikalı. (Koyu mavi, sarı ve turuncu) çeşitli renklerde mevcuttur; 7 rip-stop yapısı ile ve ağırlıkları 240 gr / m².

Yangın söndürme takım elbise aşağıdaki yüksek performanslı kumaşlardan yapılmış olması tavsiye edilir:

kod adı renk ağırlığı (g / m²) yapı
K-HM02RP (Dış kabuk) Koyu mavi, Sarı, Turuncu 240 Rip-stop
K-GORNOX (Termal bariyer) Sarı 110 Non-dokuma
M-ST02 (İç astar) Koyu mavi 150 Düz
M-SS02 (Örgü bileklik) Koyu mavi, Doğal renk 100 g / Dairesel örgü

İtfaiye Dişli Kumaşlar EN Out çevirin 469: 2005 sertifikalı kumaşlar (çarpma tabaka montaj fabircs)

TK08HR01 Serisi Yangına Dayanıklı Giyim Kanada Nem Bariyer Yangın Geciktirici Kumaş - S-3000

Nem engelleyici, bir kumaş alt tabaka, bir lamine tabaka oluşuyorsa, yangın geciktirici giyim ikinci tabaka vardır. Nem yangın geciktirici malzeme itfaiyeci, kuru ve korumalı kalır yardımcı kan ve vücut sıvıları, ortak kimyasallar ve suya karşı terleme ve gereçleri sıvı penetrasyon direnci sağlar.

TK08HR01 serisi nem bariyeri malzemesi Kanada'da yapılan ve bir NFPA 1971 sertifikalı. Bu, Avrupa ve Kuzey Amerika ülkelerinden gerekli standartları karşılar.

mositure bariyer kimyasal tehditlere dayanıklı, oldukça breathabkle, su geçirmez olmalı
Nem emme
KANOX 8 ~ 12
Doğal Slik 12
Pamuk 8.5
Naylon 4,5
Polyester 4,5
Doğal Yün 15
Rayon 11

TK08HR01 Serisi Yangın Geciktirici Giyim- 110g Işık, İnce Termal Bariyer Yangın Geciktirici Kumaş - K-GORNOX

K-GORNOX gerektirir yangın geciktirici giyim 3 katman yangın geciktirici kumaş , hafif, ince ve ısıya dayanıklı olmak için. Bu kimyasal, mekanik, ısı ya da çözücü muamele ile birbirine bağlanmış uzun liflerden oluşur, bir kumaş-benzeri malzeme, bir dokunmamış kumaştır.

K-GORNOX yüksek kaliteli yangın geciktirici kumaş büyük termal koruma performansı ile. Bu NOMEX® illa ve PBI daha yüksek termal koruma performansı (TPP) sahiptir.

Kumaşa M-ST02 Lining TK08HR01 Serisi Yangına Dayanıklı Giyim, Yangına Dayanıklı Kumaş,

Yangın geciktirici kumaş kaplamaları birçok projede ve çeşitli nedenlerden dolayı tavsiye edilir. Yangın geciktirici giyim üretmek olduğunda, astar, özellikle ağır ve hantal giyim için rahat bir ölçmek için ilave edilir. Yangın geciktirici giyim Astarları giysilerin bu tür vücudun hareket ve çekerek ve daha kolay bir off yapmanıza yardımcı.

Aramid yangın geciktirici kumaş son derece dayanıklı ve istikrarlı, ve yangın geciktirici giyim için uygundur. Bu yangın geciktirici kumaş ağırlıkları 150g / m² ve koyu mavi ile birlikte geliyor.

TK08HR01 Serisi Yangın Geciktirici Giyim test edilmiş ve EN 469 uygunluğu belgelenmiş edildi: BTTG (İngiliz Tekstil Teknoloji Grubu) tarafından bildirilen tarafından 2005. Alev geciktirici ve ısı yalıtımında yüksek performans dışında, nem bariyeri, aynı zamanda anti-virüs penetrasyonu geride bırakıyor. Yangın geciktirici giyim geçerlidir NFPA 1971 sertifikalı nem bariyeri, ve çeşitli yangın söndürme ve kurtarma faaliyetleri sırasında insan vücuduna gizli kan yoluyla bulaşan patojen tehlike önleme yetkinlik olduğunu Underwriters Laboratories tarafından test edildi. Test yöntemi, virüs tehlike penetrasyon ASTM D 1671. Detaylı belirtilen karşı geciktirici malzeme yangına yangın geciktirici kumaş bu makalede analiz edilir test yöntemi ve kararlılıkla. [ görünümü makale » ]

yüksek teknoloji yenilikçi yangına dayanıklı dişli, itfaiyeci elbisesi
yüksek teknoloji yenilikçi yangına dayanıklı dişli, itfaiyeci elbisesi

Yangın Geciktirici Kumaş Talep Gönder

sonraki Sonraki » NFPA, SGS Belgeli Yangın Geciktirici Giyim
önceki
Önceki » Yangın Geciktirici, Isı Yalıtımı, Yüksek Yırtılma / Çekme Dayanımı, Kullanıcı / Çevre Dostu Kumaş

Bölümler

Bir Yangın Geciktirici Giyim Talep Gönder

Daha fazla bilgi mi arıyorsunuz? Sen bize ihtiyaçları veya sorularınızı söylemek Talep Formu doldurun, biz yakında cevap verecektir!

Şimdi soruyoruz

Sergiler

Taipei Yangın ve 2014 güvenlik Fuarı

Taipei Yangın ve 2014 güvenlik Fuarı
Yer: TWTC Nangang, Tayvan
Tarih: 19 Mart ~ 21 2014
Booth: 1512
[Devamını oku]

Ready-eSupport

CANLI YARDIM için ... sadece bizim uzmanlarımız kısa bir süre havada sizinle olacak, "Canlı Yardım Masası" tıklatın.

Paylaş

İlgili Ürünler ara

English | Ελληνικά | Polska | Bahasa Melayu | Français | ไทย | हिन्दी | فارسی | Việt | Italiano | Indonesia | العربية | Español | Русский | Nederlands | 日本語 | Deutsch | Türkçe | Română | 한국어 | Português | Close