صفحه فعلی صفحه کنونی »تایوان با تکنولوژی بالا آتش بازدارنده لباس تامین - Taiwan KK Corp.

آنچه شما باید در مورد KANOX® fabrics-- و مازیک ® دانم

  • پارچه بازدارنده آتش
  • آتش لباس مقاوم در، کت و شلوار آتش نشان

در تایوان، شهر تایپه آتش نشانی اختصاص داده است Taiwan KK Corp. به عنوان آتش ارائه دهنده لباس های عقب انداز خود پس از پیروزی در قرارداد از رقابت با بسیاری دیگر از تامین کننده واجد شرایط   از تجهیزات حفاظت فردی. آتش پارچه مقاوم در آنها، KANOX® و مازیک ® ، لباس مقاوم در برابر آتش محافظ بیشتر بر اساس به تازگی توسعه یافته تکنولوژی با تکنولوژی بالا ارائه شده است.

Taiwan KK Corp. یک رهبر پارچه مقاوم در برابر آتش در ارائه لباس های محافظ برای آتش نشان، ویژه ارتش، نیروی هوایی، خلبان، و کارگران صنعتی پالایشگاه، گاز، سیمان، فلز، و جوشکاری است. Taiwan KK صاحب یک کارخانه تولید بزرگ به ارائه یک خدمات -stop با ادغام در کل از ذاتا آتش پارچه مقاوم در برابر کارایی بالا دنده حضور آتش نشان و لباس های محافظ.

ارسال بازدارنده آتش پارچه تحقیق

آتش نشانان سازه در فعالیت های امداد و نجات خود را به آتش فلش و درجه حرارت بالا ترین روبرو می شوند. چگونه به ارائه امکان بهترین حفاظت بازدارنده آتش در برابر حرارت و شعله های آتش را تبدیل به اهداف آزمایش اصلی برای لباس بازدارنده آتش مناسب است. هسته نجات بخش اصلی بشریت است. اگر هیچ ایمنی برای زندگی انسان وجود دارد، کار نجات معادل به صفر و بی ارزش است. در نتیجه، طراحی اولیه از لباس مقاوم در برابر آتش است که برای محافظت بهینه و مطلوب برای آتش نشان.

Taiwan KK Corp. دارای سالها تجربه در حال توسعه با کارایی بالا پارچه بازدارنده آتش اجازه داده است آنها را به ایجاد آتش پارچه مقاوم در برابر برجسته به نام KANOX® و MAZIC ®. آنها با CE و / یا NFPA تایید شده و برای ساخت آتش عقب انداز برای لباس آتش نشانی واجد شرایط، ویژه ارتش، نیروی هوایی، خلبان، و کارگران صنعتی پالایشگاه، گاز، سیمان، فلز، و جوشکاری.

KANOX® و MAZIC ® مواد بازدارنده آتش هستند رنگی، رنگ، و اختیاری برای دافع آب / نفت است. آنها دارای مزیت های مختلف است که توانمند سازی کیفیت از لباس بازدارنده آنها را. KANOX® پارچه بازدارنده آتش هیبرید مخلوط شده با الیاف آرامید، PAN پیش از اکسید مخلوط، و / یا الیاف با مقاومت بالا می باشد. این بدان معنی است   KANOX® تنها بازدارنده آتش، عایق نیست، آنتی استاتیک، بلکه سازگار با محیط زیست.

به عنوان یک نتیجه از این ویژگی، KANOX® پارچه بازدارنده آتش ایده آل برای ساخت لباس بازدارنده آتش است. از سوی دیگر، MAZIC ® پارچه مقاوم در برابر آتش است از آرامید، Viscos، سری پروتک، و / یا فیبر با مقاومت بالا ساخته شده است. این نرم با قدرت بالا است، فراهم می کند و خریداران گزینه های رنگ های مختلف. همه MAZIC ® پارچه بازدارنده آتش رنگی، رنگ پارچه و روغن، آب مقاوم است. است MAZIC ® پارچه مقاوم در برابر آتش گذشته است EN آزمون به هیچ شعله ور به لبه، بدون تشکیل حفره، هیچ باقی مانده شعله ور، هیچ بعد از شعله و بدون تاب و KANOX تا به ® صدور گواهینامه NFPA به دست آمده برای اثبات کارایی بالا مقاوم در حفاظتی و شعله پوشاک خود است. از آنجا که از OEM، ODM دانش، Taiwan KK شرکت قادر به سفارشی لباس مقاوم در برابر آتش برای رسیدن به اهداف از خریداران جهانی است. لباس بازدارنده آتش آنها در سراسر جهان به فروش می رسد از جمله ایتالیا، شیلی، پاکستان، پورتلند، آفریقای جنوبی، پرتغال، پورتلند، ویتنام، فیلیپین، هند، و غیره

آتش RFQ لباس عقب انداز

آتش مبارزه با کت و شلوار شعله گزارش تست Engulfment از SATRA

پوشاک به عنوان "جدایی ناپذیر آتش نشانی کد اندازه کت و شلوار L محصولات TK09AD01" ارائه شده برای ارزیابی با توجه به EN 469: 2005 ضمیمه E نتایج: از شماره سوختگی پیش بینی داده شده در جدول زیر به دست آورد. با 8 برابر قرار گرفتن در معرض دوم در متوسط ​​شار حرارتی اسمی 84 کیلو وات / متر مربع و زمان ورود به سیستم داده ها از 120 ثانیه به دست آمد وجود دارد.

شعله Engulfment گزارش تست دانلود PDF فایل

دفتر حفاظت از آتش از فیلیپین شرایط بسیار خاص برای لباس های آتش خود را به حال. در ابتدا این برای مقادیر کوچک تنها تا تامین کنندگان قبل از ما نیست که سفارشی لباس آتش برای چنین مقادیر محدود بزنه. بنابراین در سال 2005 ما در بر داشت Taiwan KK شرکت و آنها گفتند که می تواند نیازهای حتی برای مقادیر کوچک را تامین کند.

دفتر حفاظت از آتش است خوشحال با سنت جدید است Kanox لباس آتش که ما ارائه شده است تا آنها را از سال 2006 و آتش خود را مانند وزن سبک تر از Kanox مناسب در برابر لباس سنگین تر NFPA که آنها در گذشته استفاده می شود. در همین حال مقدار مناسب خریداری شده توسط دفتر حفاظت از آتش تا سال 2010 افزایش یافته است، آنها را در بیش از 3000 مجموعه از خریداری Kanox مأموران آتش نشانی لباس

Marcial P. Lichauco جونیور
رئيس جمهور / 911 هشدار شرکت

Taiwan KK Corp. تامین آتش عقب انداز لباس به هند بازار آتش. از سال 2002، از آن شده است 10 سال از ما همکاری با سیستم 5S PVT.LTD، تولید کننده پیشرو در لباس بازدارنده آتش در هند آغاز شده است. ما با موفقیت به تهیه سفارشات از سرمایه آتش نشانی هند، و برنده ایمان خود را در KANOX® مواد بازدارنده آتش.

با استفاده از KANOX ® مواد بازدارنده آتش طراحی در همکاری نزدیک با KANOX تیم تحقیقاتی، شریک ما سیستم 5S سهامی خاص با مسئولیت محدود تولید انواع مختلف ارگونومیک سلام فن آوری لباس بازدارنده آتش در بازار هند، فراهم می کند بهبود مناسب، پوشنده لباس راحتی و بسیار مناسب برای پوشیدن در آب و هوای گرمسیری. از طریق به طور مداوم در تلاش های ما برای سال های سال، KANOX® تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب می شود و برای شعله سطح بالا و اموال حفاظت حرارتی شناخته شده است. تیپ آتش بسیاری از هند، فرودگاه، حتی نشان می دهد KANOX® پارچه بازدارنده آتش به عنوان یک ماده بازدارنده آتش به ویژه برای لباس مقاوم در برابر آتش خود.

کتی چن
سرپرست فروش
Taiwan KK Corp.

در ویتنام، آتش نشانی استفاده می شود برای پوشیدن یک لایه یا دو لایه آتش نشانی لباس تولید در داخل کشور. هنگامی که انجام عملیات مبارزه با آتش سوزی، حفاظت واضح است که کوتاه نسبت به چرخ دنده مشارکت گواهینامه.

، گفت: در سال 2009، KANOX® آتش نشانی کت و شلوار به تیپ آتش ویتنامی توسط Vemax شرکت بازرگانی معرفی شد، آموزشی ویبولیتین KANOX® آتش نشانی کت و شلوار شامل چهار لایه پارچه پوسته بیرونی، مانع رطوبت، مانع حرارتی، و پوشش داخلی. مطابق به EN469: 2005 و گواهی شده توسط CE مارک، KANOX® آتش نشانی کت و شلوار با مقاومت عالی در برابر گرما، اشک / استحکام کششی بالا، و حفاظت در برابر پاتوژن های پزشکی به منتقله از راه خون مجهز شده است.

در اولین خرید، تیپ آتش ویتنامی نمونه 3 مجموعه KANOX® آتش نشانی مناسب برای ساده تست خود را در خانه. مامور اتش نشانی پوشیدن KANOX® آتش نشانی مناسب و PPE از سر تا انگشتان پا در مقابل یک مشعل آتش در فاصله 3 متر بود. مشعل آتش بنزین شعله ور شد و درجه حرارت 842 ° C بود. پس از 2 دقیقه آنها را تست هنگامی که مامور اتش نشانی احساس کمی گرم و لباس دودی. آنها درجه حرارت از سطح لباس (161 ° C) و لباس در داخل (43 ° C)، و از نتیجه راضی اندازه گیری شد. مهمترین، KANOX® آتش نشانی کت و شلوار دست نخورده برای محافظت از آتش آسیبی نرساند بود.

حتی اگر EN469 آتش نشانی لباس به بازار توصیه می شود، حداقل 95٪ آتش نشانی ویتنامی هنوز هم آتش سوزی غیر گواهینامه جنگ لباس می پوشند. بنابراین، ما آن را تعهد ما به مرحله در واجد شرایط و بودجه بیشتری برای لباس های آتش نشانی که نه تنها به ویتنامی بازار آتش نشانی تهیه بلکه سطح حفاظت از آتش عملیات مبارزه با بالا بردن را.

سینتیا لین
سرپرست فروش / Taiwan KK Corp.

آتش RFQ لباس عقب انداز
با تکنولوژی بالا آتش نوآورانه دنده مقاوم در برابر، کت و شلوار آتش نشان

تولید کننده انواع پارچه های مقاوم در برابر آتش و آتش نشانی لباس - Taiwan KK Corp.

پارچه های مقاوم در برابر آتش

در سال 1990، Taiwan KK بخش نساجی سلام فن آوری شرکت، تاسیس شد و سال بعد، آنها یک رهبر پارچه مقاوم در برابر آتش در ارائه تبدیل شده اند محافظ لباس برای آتش نشان، ویژه ارتش، نیروی هوایی، خلبان، و کارگران صنعتی پالایشگاه، گاز، سیمان، فلز، و جوشکاری.   Taiwan KK صاحب یک کارخانه تولید بزرگ به provid نامه خدمات یک مرحله ای با ادغام در کل از پارچه مقاوم در برابر آتش ذاتا به کارایی بالا دنده حضور آتش نشان و لباس های محافظ.   برای بیش از بیست سال، Taiwan KK اصرار داری در مورد استفاده از مواد با کیفیت بالا برای اطمینان از هر وات ایمنی earer ساخته شده است که کار سخت شناسه (شماره) بسته خود را خاموش.   در حال حاضر آنها شده اند فروش KANOX® آتش نشانی لباس در سراسر جهان با شهرت جامد.  

در مورد KANOX و MAZIC پارچه بازدارنده آتشدرباره KANOX® و مازیک ® بازدارنده آتش پارچه »

ارسال بازدارنده آتش پارچه تحقیق
بعدی بعدی » KANOX® - بازدارنده آتش، بازدارنده شعله، عایق حرارتی، مقاوم در برابر مواد شیمیایی، ضد استاتیک پارچه

بخش ها

ارسال یک آتش بازدارنده لباس تحقیق

به دنبال اطلاعات بیشتر؟ شما می توانید با پر کردن فرم درخواست نیازهای خود و یا به ما بگویید، ما به زودی پاسخ خواهند داد!

ساعت پرس و جو

نمایشگاه ها

تایپه آتش و ایمنی نمایشگاه 2014

تایپه آتش و ایمنی نمایشگاه 2014
محل سکونت: TWTC Nangang، تایوان
تاریخ: 19 مارس ~ 21، 2014
غرفه: 1512
[ادامه مطلب]

Ready-eSupport

برای کمک زندگی می کنند ... فقط دکمه ی "میز کمک"، متخصصان ما با شما در هوا می شود به زودی.

به اشتراک گذاشتن

جستجو در محصولات مرتبط

English | Polska | 한국어 | Русский | Deutsch | 日本語 | Türkçe | Nederlands | Việt | Español | Ελληνικά | Bahasa Melayu | فارسی | Français | Indonesia | العربية | Italiano | Português | हिन्दी | Română | ไทย | Close