Geçerli sayfayı - Tayvan Yüksek Teknoloji Yangın Geciktirici Giyim Tedarik »Geçerli sayfa Taiwan KK Corp.

Eğer fabrics-- KANOX ve MAZIC hakkında bilmeniz gerekenler

  • yangın geciktirici kumaş
  • yangın geciktirici giyim, itfaiyeci elbisesi

Tayvan, Taipei City İtfaiye atamıştır Taiwan KK Corp. diğer birçok nitelikli tedarikçi ile rakip sözleşme kazandıktan sonra kendi yangın geciktirici giyim sağlayıcısı olarak   Kişisel koruyucu ekipmanları. Onların yangın geciktirici kumaşlar, KANOX ve MAZIC , yeni geliştirilen yüksek teknoloji teknolojiye dayalı en koruyucu yangın dayanıklı giysi teklif var.

Taiwan KK Corp. itfaiyeci, özel ordu, hava kuvvetleri, pilot, ve rafineri, gaz, çimento, metal, ve kaynak sanayi işçileri için koruyucu giysiler sağlayan bir yangına dayanıklı kumaş lideri. Taiwan KK bir sağlamak için büyük bir üretim tesisi sahibi doğal toplam entegrasyonu ile -stop hizmet, yüksek performanslı itfaiyeci katılımın dişli ve koruyucu giysiler dayanıklı kumaşlar yangın.

Yangın Geciktirici Kumaş Talep Gönder

Yapısal itfaiye onların kurtarma faaliyetleri sırasında flaş yangın ve yüksek sıcaklık en karşılaşıyoruz. Isıya karşı en iyi olası yangın geciktirici koruma sağlamak ve alevler uygun yangın geciktirici giyim için ana test hedefleri haline gelmiştir nasıl. Ana kurtarma çekirdek insanlıktır. Insan hayatı için hiçbir güvenlik yoksa, kurtarma çalışmaları sıfıra ve değersiz eşdeğerdir. Sonuç olarak, ateşe dayanıklı giysi, temel tasarım itfaiyeciler için optimum koruma sağlamaktır.

Taiwan KK Corp. , yüksek performanslı geliştirme deneyimi yıl vardır yangın geciktirici kumaş onları KANOX ve adında olağanüstü Yangına Dayanıklı kumaş oluşturmak için izin verdi MAZIC ®. Onlar CE ve / veya NFPA tarafından onaylı ve yangınla mücadele için yangın geciktirici giyim yapmak için kalifiye edilmiştir, özel ordu, hava kuvvetleri, pilot ve rafineri, gaz, çimento, metal, ve kaynak sanayi işçileri.

KANOX ve MAZIC ® yangın geciktirici malzemeler ahmak-boyalı ve su / yağ itici için isteğe bağlıdır. Onlar olmak alev geciktirici giyim kalitesini güçlendirir farklı avantajlara sahiptir. KANOX yangın geciktirici kumaş aramid elyafı, harmanlanmış ön-oksitlenmiş PAN, ve / veya yüksek mukavemetli elyaflar ile harmanlanmış hibrittir. Bunun anlamı   KANOX sadece yangın geciktirici, ısı yalıtımlı olduğunu, anti-statik değil, aynı zamanda çevre dostu.

Bu özelliklerin bir sonucu olarak, KANOX yangın geciktirici kumaş yangın geciktirici giysi imal edilmesi için idealdir. Öte yandan, MAZIC ® yangına dayanıklı kumaş aramid, viskoz, Protex serisi ve / veya yüksek mukavemetli elyaf yapılır. Bu yüksek mukavemetli yumuşak ve alıcılar çeşitli renk seçenekleri sağlar. Tüm MAZIC ® yangın geciktirici kumaş su geçirmez. uyuşturucu-boyalı kumaş ve yağ olup, MAZIC ® yangına dayanıklı kumaş EN hiçbir kenarına alevli olduğu testleri geçti, hiçbir delik oluşumu, hiçbir yanan enkaz, hiçbir alev ve hiçbir tatlar ve Kanox sonra ® koruyucu ve alev geciktirici giysinin yüksek performans kanıtlamak için NFPA sertifikası elde etti. OEM, ODM know-how Çünkü, Taiwan KK Corporation, küresel alıcıların hedeflerini karşılamak için yangına dayanıklı giysiler özelleştirmek için yeteneğine sahiptir. Onların yangın geciktirici giyim vb İtalya, Şili, Pakistan, Portland, Güney Afrika, Portekiz, Portland, Vietnam, Filipinler, Hindistan, olmak üzere dünya çapında sattı

TT yangın geciktirici giyim

Yangın Söndürme Suit SATRA itibaren Alev yutulma Test Raporu

EN 469 göre değerlendirmesi için sunulan "Ayrılmaz Yangın söndürme takım boy L Ürün kodu TK09AD01" olarak tanımlanan giysi: 2005 Ek E aşağıdaki tablolarda verilen tahmin yanık sonuçlar elde etti. 84 kW / m² nominal ortalama ısı akısı ve 120 saniyelik bir veri kaydı anda 8 saniye pozlama süreleri ile orada elde edildi.

Alev yutulma Test Raporu PDF Dosyası indir

Filipinler Yangın Koruma Bürosu, yangın giysileri için çok özel gereksinimleri vardı. Başlangıçta bu sadece bu yüzden bizim önceden tedarikçileri özel gibi sınırlı miktarlarda yangın elbisesi yapmazdım küçük miktarlar için vardı. Yani 2005 yılında biz bulduk Taiwan KK Corporation, ve onlar da küçük miktarlar için gereksinimleri karşılamak söyledi.

Yangın Koruma Bürosu yeni özel mutlu olmuştur Kanox 2006 yılından bu yana kendilerine teslim edilmiştir yangın takım elbise ve bir hafif ağırlık gibi kendi itfaiye Kanox onlar geçmişte kullanılan ağır NFPA davalara karşı davalar. Bu arada Fire Protection Bürosu tarafından satın alınan giysilerin miktarı 2010 yılına yüzden arttı, onlar 3.000 setleri aşan satın almış Kanox Yangın Fighters Suits

Marcial P. Lichauco Jr
Başkan / 911 Alarm A.Ş.

Taiwan KK Corp. Hindistan yangın pazara yangın geciktirici giyim malzemeleri. Biz Sistemi 5S Pvt.Ltd, Hindistan'da yangın geciktirici giyim lider üreticisi ile işbirliği üzerinden başladığından beri 2002 yılından itibaren, 10 yıl olmuştur. Biz başarıyla Hindistan'ın 'Sermaye İtfaiye gelen siparişleri tedarik ve KANOX yangın geciktirici malzemeler inançlarını kazanmak.

Kullanımı KANOX ile yakın işbirliği içinde tasarlanan ® yangın geciktirici malzemeler KANOX araştırma ekibi, ortağımız Sistem 5S Pvt. Ltd, Hindistan pazarında Ergonomik Hi-Tech yangın geciktirici giyim çeşitli üretmek takan konforu, gelişmiş uyum sağlar ve tropikal hava giydiği için son derece uygundur. Yıllardır bizim sürekli çabalar sayesinde, KANOX daha popüler hale ve bizim üst düzey alev ve ısı koruma özelliği için bilinen. Birçok Hindistan'ın itfaiye, Havaalanı, hatta onların yangına dayanıklı giyim için özel bir yangın geciktirici malzeme olarak KANOX yangın geciktirici kumaşlar göstermektedir.

Cathy Chen
Satış Danışmanı
Taiwan KK Corp.

Vietnam'da, itfaiyeciler yurt içinde üretilen bir katman veya iki katmanlı yangın elbisesi giymek için kullanılır. Yangın söndürme işlemlerini yürütmek zaman, koruma sertifikalı katılım dişliler karşılaştırarak Açıkçası kısa.

2009 yılında, KANOX ® Yangın Söndürme Suit VEMAX Ticaret A.Ş. tarafından Vietnam itfaiye tanıtıldı, Ltd KANOX ® Yangın Söndürme Suit dört katman kumaşlar içerir, söz konusu dış kabuk, nem bariyeri, termal bariyer ve iç astar. 469'a kadar uyum: 2005 ve CE sertifikalı Mark, KANOX ® Yangın Söndürme Suit kan kaynaklı patojen karşı mükemmel ısı direnci, yüksek yırtılma / çekme mukavemeti, ve tıbbi koruması ile donatılmıştır.

İlk alımlarında, Vietnam itfaiye 3 set KANOX Yangın, basit in-house test için Söndürme Suit örneklenmiş. Ayak tırnağa KANOX Yangın Söndürme Damatlık ve KKD giyilmesi Bir itfaiyeci 3 metre uzaklıkta bir yangın meşale önünde durdu. Yangın meşale benzin ile ateşlenir ve sıcaklık 842 ° C idi. 2 dakika sonra itfaiyeci biraz sıcak hissetti onlar testi durdu ve giyim füme. Onlar giyim yüzey (161 ° C) ve iç giyim (43 ° C) ve sonuçtan memnun sıcaklıkları ölçülür. En önemlisi, Suit Mücadele KANOX Yangın itfaiyeci sağ salim korumak için sağlam oldu.

EN469 yangın söndürme takım elbise pazarına tavsiye edilir olsa da, en az% 95 Vietnam itfaiyeciler hala non-sertifikalı yangın elbisesi giymek. Böylece, biz Vietnam yangın söndürme pazara hitap aynı zamanda yangın söndürme operasyonları koruma seviyesini yükseltmek değil, sadece daha nitelikli ve bütçelenen yangın söndürme takım elbise içinde faz bizim yükümlülüğü olun.

Cynthia Lin
Satış Danışmanı / Taiwan KK Corp.

TT yangın geciktirici giyim
yüksek teknoloji yenilikçi yangına dayanıklı dişli, itfaiyeci elbisesi

- Yangına Dayanıklı Kumaşlar ve İtfaiye Giyim İmalatçıları Taiwan KK Corp.

Yangına dayanıklı kumaşlar

1990 yılında, Taiwan KK Corp 'hi-teknoloji tekstil departmanı kuruldu ve yıllar sonra, onlar sağlayan bir yangına dayanıklı kumaş lideri haline gelmiştir Koruyucu giysiler için itfaiyeci, özel ordu, hava kuvvetleri, pilot ve rafineri, gaz, çimento, metal, ve kaynak sanayi işçileri.   Taiwan KK yüksek performanslı itfaiyeci katılımın dişli ve koruyucu giysiler doğal olarak yangına dayanıklı kumaştan ler toplam entegrasyonu ile e tek elden hizmet provid için büyük bir üretim tesisi var.   Yirmi yıldan fazla için, Taiwan KK yüksek kaliteli malzemeler kullanarak ing ısrar earer güvenlik onların sert iş pa id kapalı yapmıştır w her sağlamak.   Şimdi KANOX satış edilmiştir sağlam bir üne sahip, dünya çapında giyim yangın söndürme.  

yaklaşık KANOX ve MAZIC yangın geciktirici kumaşKANOX ve MAZIC Yangın Geciktirici Kumaş Hakkında »

Yangın Geciktirici Kumaş Talep Gönder
sonraki Sonraki » KANOX - Yangın Geciktirici, Alev Geciktirici, Isı Yalıtımı, Kimyasallara dayanıklı, Anti-Statik Kumaş

Bölümler

Bir Yangın Geciktirici Giyim Talep Gönder

Daha fazla bilgi mi arıyorsunuz? Sen bize ihtiyaçları veya sorularınızı söylemek Talep Formu doldurun, biz yakında cevap verecektir!

Şimdi soruyoruz

Sergiler

Taipei Yangın ve 2014 güvenlik Fuarı

Taipei Yangın ve 2014 güvenlik Fuarı
Yer: TWTC Nangang, Tayvan
Tarih: 19 Mart ~ 21 2014
Booth: 1512
[Devamını oku]

Ready-eSupport

CANLI YARDIM için ... sadece bizim uzmanlarımız kısa bir süre havada sizinle olacak, "Canlı Yardım Masası" tıklatın.

Paylaş

İlgili Ürünler ara

English | Polska | 한국어 | Русский | Deutsch | 日本語 | Türkçe | Nederlands | Việt | Español | Ελληνικά | Bahasa Melayu | فارسی | Français | Indonesia | العربية | Italiano | Português | हिन्दी | Română | ไทย | Close