صفحه فعلی صفحه کنونی »تایوان با تکنولوژی بالا آتش لباس بازدارنده تامین - Taiwan KK Corp.

آنچه شما باید در مورد fabrics-- مطمئن شوید KANOX ® و MAZIC ®

  • پارچه مقاوم در برابر آتش
  • آتش لباس مقاوم در برابر، کت و شلوار آتش نشان

در تایوان، شهر تایپه آتش نشانی اختصاص داده است Taiwan KK Corp. به عنوان آتش ارائه دهنده لباس مقاوم در برابر خود پس از پیروزی در قرارداد از رقابت با بسیاری دیگر از تامین کننده واجد شرایط   از تجهیزات حفاظت فردی. پارچه های بازدارنده آتش خود را، KANOX ® و MAZIC ® ، آتش لباس مقاوم در برابر محافظ ترین بر اساس فن آوری با تکنولوژی بالا به تازگی توسعه یافته ارائه داده اند.

Taiwan KK Corp. یک رهبر پارچه مقاوم در برابر آتش سوزی در ارائه لباس های حفاظتی برای آتش نشان، ویژه ارتش، نیروی هوایی، خلبان، و کارگران صنعتی پالایشگاه، گاز، سیمان، فلز، و جوشکاری است. Taiwan KK صاحب یک کارخانه بزرگ تولید به ارائه خدمات یک مرحله ای با ادغام در کل از پارچه مقاوم در برابر آتش ذاتا به کارایی بالا دنده آتش نشان حضور و لباس های محافظ.

ارسال بازدارنده آتش پارچه استعلام

آتش نشان سازه در طول فعالیت های امداد و نجات خود را به آتش فلش و درجه حرارت بالا ترین روبرو می شوند. چگونه به ارائه بهترین شکل ممکن حفاظت مقاوم در برابر آتش در برابر حرارت و شعله های آتش به اهداف تست اصلی برای لباس مقاوم در برابر آتش مناسب تبدیل شده اند. هسته ای نجات اصلی بشریت است. اگر هیچ ایمنی برای زندگی انسان وجود دارد، کار نجات معادل صفر و بی ارزش است. در نتیجه، طراحی اولیه لباس مقاوم در برابر آتش است برای حفاظت در برابر مطلوب برای آتش نشان.

Taiwan KK Corp. با سالها تجربه در توسعه عملکرد بالا پارچه مقاوم در برابر آتش به آنها اجازه ایجاد برجسته آتش پارچه مقاوم در برابر نام KANOX ® و MAZIC ®. آنها با CE و / یا NFPA گواهی و واجد شرایط برای ساخت آتش لباس مقاوم در برابر آتش صهلدس، ویژه ارتش، نیروی هوایی، خلبان، و کارگران صنعتی پالایشگاه، گاز، سیمان، فلز، و جوشکاری.

KANOX ® و MAZIC ® مواد مقاوم در برابر آتش رنگی و اختیاری برای دافع آب / نفت است. آنها مزایای مختلف که توانمند سازی کیفیت لباس مقاوم در برابر شعله آنها را داشته باشد. KANOX ® پارچه مقاوم در برابر آتش ترکیبی مخلوط با الیاف آرامید، PAN پیش اکسید مخلوط، و / یا الیاف با مقاومت بالا است. به این معنی   KANOX ® است که نه تنها مقاوم در برابر آتش، عایق، ضد استاتیک بلکه محیط زیست.

به عنوان یک نتیجه از این ویژگی، KANOX ® آتش پارچه مقاوم در برابر ایده آل برای ساخت لباس مقاوم در برابر آتش است. از سوی دیگر، MAZIC ® پارچه مقاوم در برابر آتش است از آرامید، Viscos، سری پروتک، و / یا فیبر با مقاومت بالا ساخته شده است. این نرم با قدرت بالا است، فراهم می کند و خریداران گزینه های رنگ های مختلف. همه MAZIC ® پارچه مقاوم در برابر آتش پارچه رنگی و نفت، مقاوم در برابر آب است. MAZIC ® پارچه مقاوم در برابر آتش را تصویب کرده است EN آزمون به هیچ می شود شعله ور به لبه، بدون تشکیل حفره، هیچ باقی مانده شعله ور، هیچ بعد از شعله و هیچ فروزش، و KANOX ® به دست آمده است صدور گواهینامه NFPA برای اثبات کارایی بالا حفاظتی و مقاوم در برابر شعله لباس آن است. از آنجا که از OEM، ODM دانش، Taiwan KK شرکت قادر به سفارشی کردن لباس مقاوم در برابر آتش برای رسیدن به اهداف از خریداران جهانی است. لباس مقاوم در برابر آتش خود را در سراسر جهان از جمله ایتالیا، شیلی، پاکستان، پورتلند، آفریقای جنوبی، پرتغال، پورتلند، ویتنام، فیلیپین، هند، و غیره به فروش می رسد

لباس مقاوم در برابر آتش RFQ

آتش نشانی کت و شلوار شعله گزارش آزمون Engulfment از SATRA

لباس به عنوان "جدایی ناپذیر آتش خاموش کد اندازه کت و شلوار L محصولات TK09AD01" ارائه شده برای ارزیابی با توجه به EN 469: 2005 ضمیمه E نتایج سوختگی پیش بینی داده شده در جدول زیر به دست آورد. در یک متوسط ​​شار حرارتی اسمی 84 کیلو وات / متر مربع و زمان ثبت اطلاعات 120 ثانیه 8 بار قرار گرفتن در معرض دوم وجود دارد به دست آمد.

شعله Engulfment گزارش آزمون دانلود فایل PDF

اداره حفاظت از آتش از فیلیپین از شرایط بسیار خاص برای لباس آتش داشتند. در ابتدا این برای مقادیر کوچک تنها تا تامین کننده قبلی ما نمی سفارشی لباس آتش برای چنین مقادیر محدود را داشتند. بنابراین در سال 2005 ما در بر داشت Taiwan KK شرکت و آنها گفتند که می تواند شرایط و حتی برای مقادیر کوچک را تامین کند.

اداره حفاظت از آتش است شاد با سفارشی جدید شده Kanox لباس آتش که ما ارائه شده است به آنها از سال 2006 و آتش خود را مانند وزن سبک تر از Kanox مناسب در برابر لباس سنگین تر NFPA که آنها در گذشته استفاده می شود. در همین حال مقدار مناسب خریداری شده توسط اداره حفاظت از آتش تا سال 2010 افزایش یافته است، آنها را در بیش از 3000 مجموعه ای از خریداری Kanox مأموران آتش نشانی لباس

مارسیال ص Lichauco جونیور
رئيس جمهور / 911 زنگ هشدار شرکت

Taiwan KK Corp. تامین آتش لباس مقاوم در برابر آتش به بازار هند است. از سال 2002، آن را 10 سال بوده است از آنجایی که ما با همکاری سیستم 5S Pvt.Ltd، پیشرو در تولید لباس مقاوم در برابر آتش در هند آغاز شده است. ما با موفقیت تهیه سفارشات از آتش نشانی پایتخت هند، و برنده ایمان خود را در KANOX ® مواد مقاوم در برابر آتش است.

با استفاده از KANOX ® آتش مواد مقاوم در برابر طراحی در همکاری نزدیک با KANOX تیم تحقیقاتی، شریک ما سیستم 5S کننده | با مسئولیت محدود تولید انواع ارگونومیک سلام فن آوری لباس مقاوم در برابر آتش در بازار هند، فراهم می کند بهبود مناسب، پوشنده لباس راحتی و بسیار مناسب برای پوشیدن در آب و هوای گرمسیری است. از طریق به طور مداوم تلاش های ما برای سال های بسیاری، KANOX ® بیشتر و بیشتر محبوب تبدیل شود و برای شعله سطح بالا و اموال حفاظت از گرما شناخته شده است. بسیاری از تیپ آتش هند، فرودگاه، حتی نشان می دهد KANOX ® آتش پارچه های بازدارنده به عنوان یک ماده بازدارنده آتش خاص برای لباس مقاوم در برابر آتش است.

کتی چن
مسئول فروش
Taiwan KK Corp.

در ویتنام، آتش نشانی استفاده می شود برای پوشیدن یک لایه یا دو لایه لباس آتش نشانی تولید در داخل کشور. هنگامی که انجام عملیات مبارزه با آتش سوزی، حفاظت واضح است که کوتاه نسبت به چرخ دنده مشارکت گواهینامه.

در سال 2009، KANOX ® آتش کت و شلوار مبارزه به آتش نشانی ویتنامی تماس Vemax شرکت بازرگانی، آموزشی ویبولیتین معرفی شد KANOX ، گفت ® کت و شلوار آتش نشانی شامل چهار پارچه لایه پوسته بیرونی، مانع رطوبت، مانع حرارتی، و پوشش داخلی. مطابق به EN469: 2005 و گواهی شده توسط علامت CE، KANOX ® آتش کت و شلوار مبارزه با مقاومت عالی در برابر گرما، اشک بالا قدرت / کششی، و حفاظت از پزشکی که در برابر پاتوژن منتقله از راه خون مجهز شده است.

در تهیه اول، آتش نشانی ویتنامی نمونه 3 مجموعه KANOX ® آتش نشانی مناسب برای آزمون سادهی در خانه خود. یک مامور اتش نشانی پوشیدن KANOX ® آتش نشانی مناسب و PPE از سر تا انگشتان پا در مقابل یک مشعل آتش در فاصله 3 متر بود. مشعل آتش بنزین مشتعل شد و درجه حرارت 842 درجه سانتی گراد بود. پس از 2 دقیقه آنها را متوقف آزمون که مامور اتش نشانی احساس کمی گرم و لباس دودی. آنها دمای سطح لباس (161 درجه سانتی گراد) و لباس در داخل (43 درجه سانتی گراد) و با نتیجه راضی اندازه گیری شد. مهمترین، KANOX ® آتش نشانی کت و شلوار دست نخورده برای محافظت از مامور اتش نشانی آسیبی نرساند بود.

حتی اگر EN469 لباس آتش نشانی به بازار توصیه می شود، حداقل 95٪ آتش نشانی ویتنامی هنوز هم آتش لباس های غیر گواهینامه مبارزه می پوشند. بنابراین، ما آن است که تعهد ما به فاز در بیشتر واجد شرایط و بودجه مناسب برای مبارزه با آتش سوزی که نه تنها به ویتنامی بازار آتش نشانی تهیه بلکه سطح حفاظت از عملیات آتش نشانی افزایش است.

سینتیا لین
فروش استاد راهنما / Taiwan KK Corp.

لباس مقاوم در برابر آتش RFQ
با تکنولوژی بالا آتش نوآورانه دنده مقاوم در برابر، کت و شلوار آتش نشان

تولید کننده آتش پارچه مقاوم در برابر آتش نشانی و لباس - Taiwan KK Corp.

پارچه مقاوم در برابر آتش

در سال 1990، Taiwan KK Corp. بخش نساجی سلام فن آوری است، تاسیس شد و سال بعد، آنها یک رهبر پارچه مقاوم در برابر آتش سوزی در ارائه تبدیل شده اند محافظ لباس برای آتش نشان، ویژه ارتش، نیروی هوایی، خلبان، و کارگران صنعتی پالایشگاه، گاز، سیمان، فلز، و جوشکاری.   Taiwan KK صاحب یک کارخانه بزرگ تولید به provid خدمات یک مرحله ای با ادغام در کل از پارچه مقاوم در برابر آتش ذاتا به کارایی بالا دنده آتش نشان حضور و لباس های محافظ.   برای بیش از بیست سال، Taiwan KK اصرار ING در استفاده از مواد با کیفیت بالا برای اطمینان از هر W ایمنی earer ساخته شده است کار سخت ID PA خود را خاموش.   در حال حاضر آنها شده است فروش KANOX ® آتش نشانی لباس در سراسر جهان با شهرت جامد.  

در مورد KANOX و MAZIC پارچه مقاوم در برابر آتشدرباره KANOX ® و MAZIC ® بازدارنده آتش پارچه »

ارسال بازدارنده آتش پارچه استعلام
بعد بعدی » KANOX ® - بازدارنده آتش، شعله، عایق حرارت، مقاوم در برابر مواد شیمیایی، ضد استاتیک پارچه

بخش

ارسال استعلام آتش لباس بازدارنده

به دنبال اطلاعات بیشتر؟ شما می توانید با پر کردن فرم درخواست به ما نیاز دارد و یا سوالات خود را بگویید، ما به زودی پاسخ خواهند داد!

جو در حال حاضر

نمایشگاه ها

Interschutz 2015

INTERSCHUTZ 2015
تاریخ عضویت: 8-13 ژوئن، 2015
غرفه: سالن 012 / پایه شماره G76
باز کردن یک ساعت یک: 09:00-06:00
محل برگزاری: دویچه نمایشگاه هانوفر
[بیشتر بخوانید]

Ready-eSupport

برای کمک زندگی می کنند ... فقط دکمه ی "میز کمک"، متخصصان ما با شما در هوا می شود به زودی.

اشتراک گذاری

محصولات مرتبط

English | Nederlands | 日本語 | العربية | Polska | Indonesia | Italiano | Türkçe | Русский | Français | 한국어 | Español | हिन्दी | Română | ไทย | Ελληνικά | Việt | Português | Deutsch | Bahasa Melayu | فارسی | Close