mevcut sayfa Sayfaya güncelle Tayvan High-Tech Yangın Geciktirici Giysi Tedarisi - Taiwan KK Corp.

Kumaşlar hakkında bilmeniz gereken şey-- KANOX ® ve MAZIC ®

  • Yangın geciktirici kumaş
  • Yangın geciktirici giyim, itfaiye takımları

Tayvan'da Taipei Şehri Yangın Departmanı, Taiwan KK Corp. diğer pek çok kalifiye tedarikçiyle yarışarak sözleşmeyi kazandıktan sonra yanıcı giyim tedarikçisi olarak atadı.   Kişisel koruyucu ekipmanların Yangın geciktirici kumaşlar, KANOX ® ve MAZIC ® , yeni geliştirilen yüksek teknoloji teknolojisine dayanan en koruyucu yangına dayanıklı kıyafetler sunmuştur.

Taiwan KK Corp. , itfaiye, özel ordu, hava kuvvetleri, pilot ve rafineri, gaz, çimento, metal ve kaynaklı endüstriyel işçiler için koruyucu giysiler sağlamada yangına dayanıklı bir kumaş lideridir. Taiwan KK , doğal olarak yangına dayanıklı kumaşlardan yüksek performanslı itfaiye katılım dişlilerine ve koruyucu giysilere kadar toplam entegrasyon ile tek elden hizmet sunmak için büyük bir üretim tesisi sahibidir.

Yangın Geciktirici Kumaş Sorgulama gönder

Yapısal itfaiyeciler kurtarma faaliyetleri sırasında en çok ateşli ateş ve yüksek sıcaklık ile karşılaşırlar. Isıya ve alevlere karşı mümkün olan en iyi yangın geciktirici korumayı sağlamak, uygun yangın geciktirici giyim için ana test hedefleri haline gelmiştir. Temel kurtarma çekirdeği insanlıktır. İnsan hayatında herhangi bir emniyet yoksa, kurtarma işi sıfır ve değersizdir. Sonuç olarak, yangına dayanıklı kıyafetlerin birincil tasarımı, itfaiyeciler için optimum koruma sağlamaktır.

Taiwan KK Corp. , yüksek performanslı yangın geciktirici kumaş geliştirmede uzun yıllara dayanan deneyime sahip olup, KANOX® ve MAZIC® adındaki seçkin Ateşe Dayanıklı kumaş oluşturmalarına izin vermiştir. CE ve / veya NFPA tarafından onaylanmış ve yangın söndürme, özel ordu, hava kuvvetleri, pilot ve rafineri, gaz, çimento, metal ve kaynaklı endüstriyel işçiler için ateşe dayanıklı giyim yapmak için nitelikli kişilerdir.

KANOX ® ve MAZIC ® yanmaz materyaller, doyurucu boyadır ve su / yağ itici için isteğe bağlıdır. Yaptıkları alev geciktirici giyim kalitesini güçlendiren farklı avantajları var. KANOX ® yanmaz kumaş , aramid elyaf, önceden oksitlenmiş PAN harmanlanmış ve / veya yüksek mukavemetli elyaflar ile hibrid harmanlanmıştır . Anlamı   KANOX ®, sadece yangına dayanıklı, ısı yalıtımlı, anti-statik değil aynı zamanda çevre dostu bir üründür.

Bu özelliklerin bir sonucu olarak, KANOX ® yangın geciktirici kumaş yangın geciktirici giyim imalatında idealdir. Öte yandan, MAZIC ® yangına dayanıklı kumaş aramid, Viscos, Protex serisi ve / veya yüksek mukavemetli elyaftan üretilmiştir. Yüksek mukavemetli yumuşaktır ve alıcılara çeşitli renk seçenekleri sunar. Tüm MAZIC ® yangın geciktirici kumaş , suya dayanıklı, yağdan arındırılmış kumaş ve yağdır. MAZIC ® yangın dirençli kumaş EN testlerini geçerek alev almayan, delik oluşumu yok, alev yanmayan artıklar, alev sonrası yanıklar ve afterglow almayan EN testlerini geçti ve KANOX ®, koruyucu ve alev geciktirici giysinin yüksek performansını ispatlamak için NFPA sertifikası aldı. OEM, ODM teknik bilgisi nedeniyle, Taiwan KK Corporation, yangına dayanıklı giysilerini küresel alıcıların hedeflerine uyacak şekilde özelleştirebilmektedir. Onların yangın geciktirici giyim İtalya, Şili, Pakistan, Portland, Güney Afrika, Portekiz, Portland, Vietnam, Filipinler, Hindistan, vb dahil olmak üzere dünya çapında sattı.

RFQ yangın geciktirici giyim

SATRA'dan Ateş Sıyırma Test Raporu Yangın Söndürme Suiti

EN 469: 2005 Ek E'ye göre değerlendirme için sunulan "Ayrılmaz Yangınla Mücadele Elbisesi Boyutu L Ürün Kodu TK09AD01" olarak tanımlanan giysi, aşağıdaki tabloda verilen yanma sonuçlarını tahmin etmiştir. 84 kW / m² nominal ortalama ısı akışında 8 saniyelik maruz kalma süreleri ve 120 saniye veri kayıt süresi ile elde edildi.

Flame Engulfment Test Raporu PDF File download

Filipinlerin Ateş Koruma Bürosu, yangın elbiseleri için çok özel gereklilikleri vardı. Başlangıçta bu sadece küçük miktarlar içindi, bu nedenle önceki tedarikçilerimiz bu tür sınırlı miktarlar için özel olarak yangın kıyafeti yapmazdı. 2005 yılında Taiwan KK Corporation'ı bulduk ve küçük miktarlarda bile gereksinimleri karşılayabileceklerini söylediler.

Yangın Koruma Bürosu, 2006 yılından bu yana onlara Kanox yeni özel Kanox yangın takımlarından memnuniyet duydu ve yangın Kanox , Kanox ağır NFPA Kanox karşı Kanox hafif Kanox etti. Bu arada, Yangın Koruma Bürosu tarafından satın alınan takım elbiselerinin miktarı 2010 yılına kadar artmış ve 3.000 adet Kanox İtfaiyeci Takımından daha fazla satın almışlar.

Marcial P. Lichauco Jr.
Başkan / 911 Alarm Inc

Taiwan KK Corp. Hindistan yangın pazarına yangın geciktirici giyim tedarik etmektedir. Hindistan'daki yangın geciktirici giyim lider üreticisi olan System 5S Pvt.Ltd ile işbirliğine başladığımızdan beri 2002 yılından itibaren 10 yıl geçti. Hindistan'ın Capital Fire Tugayı'ndan emirlerimizi başarıyla temin ettik ve inançlarını KANOX ® yanmaz malzemelere kazandık.

KANOX araştırma ekibi, ortak Sistem 5S Pvt. Ile yakın işbirliği içinde tasarlanmış KANOX ® alev geciktirici materyalleri kullanarak. Ltd Hindistan pazarı Ergonomik Hi-Tech ateş geciktirici giyim çeşitli üretmek, gelişmiş uyum, kullanıcı konforu ve son derece tropik havalarda giyen için uygundur. Uzun yıllar devam eden çabalarımızla KANOX ® giderek daha popüler hale gelir ve yüksek seviyeli alev ve ısı koruması özellikleri ile bilinir hale gelir. Birçok Hindistan itfaiyesi, Airport, hatta KANOX ® yangın geciktirici kumaşları ateşe dayanıklı giysileri için belirli bir yangın geciktirici malzeme olarak belirtmektedir.

Cathy Chen
Satış Süpervizörü
Taiwan KK Corp.

Vietnam'da itfaiyeciler yurtiçinde üretilen tek katmanlı veya iki katmanlı yangınla mücadele giysileri giyerler. Yangın söndürme operasyonları gerçekleştirirken, sertifikalı teslimat dişlilerine kıyasla bu koruma açıkça kısadır.

2009 yılında KANOX ® Yangın Söndürme Suiti Vietnamlı itfaiyecilere Vemax Trading Co., Ltd. tarafından tanıtılmıştır. KANOX ® Yangın Söndürme Suiti, dış kabuk, nem bariyeri, termal bariyer ve iç astar olmak üzere dört kat kumaştan oluşmaktadır. KANOX ® Yangın Söndürme Suiti, EN469: 2005'e ve CE İşaretine göre onaylanmış olup, mükemmel ısı direnci, yüksek yırtılma / gerilme mukavemeti ve kan yoluyla taşınan patojenlere karşı tıbbi koruma ile donatılmıştır.

İlk tedarikte, Vietnam yangın ekipleri basit kurum içi testleri için 3 takım KANOX ® Yangın Söndürme Suiti örnekledi. KANOX ® Yangın Söndürme Takımları ve KKE'yi baştan parmaklarına KANOX , ateş meşalesinin önünde 3 metrelik bir mesafede duruyordu. Yangın meşale benzinle ateşlendi ve sıcaklık 842 ° C idi. 2 dakika sonra itfaiyeci biraz sıcak hissettiğinde ve kıyafetler içerken testi durdurdular. Giysi yüzey sıcaklığı (161 ° C) ve iç giyim sıcaklığı (43 ° C) ölçülmüş ve sonuçtan memnun kalmışlardır. En önemlisi, KANOX ® Yangın Söndürme Suiti, itfaiyecileri yaralanmadan korumak için sağlamdı.

Piyasaya EN469 yangın söndürme takımı önerilmiş olsa da, en az% 95 Vietnamlı itfaiyeci halen sertifikalı olmayan yangınla mücadele giysileri giyiyor. Bu nedenle, sadece Vietnamlı yangın söndürme pazarına hitap etmeyen, aynı zamanda yangınla mücadele operasyonlarının koruma seviyesini yükselten nitelikli ve bütçelendirilmiş yangın takımlarına geçme yükümlülüğümüz bulunmaktadır.

Cynthia Lin
Satış Süpervizörü / Taiwan KK Corp.

RFQ yangın geciktirici giyim
Yüksek teknoloji ürünü yenilikçi ateşe dayanıklı dişli, itfaiye takımları

Yangına Dayanıklı Kumaş ve İtfaiye Giysi Üreticisi - Taiwan KK Corp.

Ateşe dayanıklı kumaşlar

1990 yılında Taiwan KK Corp. yüksek teknoloji tekstil departmanı kuruldu ve yıllar sonra, yangına dayanıklı bir kumaş lideri haline geldi . koruyucu Giysiler için Itfaiyeci, özel ordu, hava kuvvetleri, pilot ve rafineri, gaz, çimento, metal ve kaynak sanayi işçileri .   Taiwan KK , doğal olarak yangına dayanıklı kumaştan yüksek performanslı itfaiye katılım dişlilerine ve koruyucu giysilere kadar toplam entegrasyon ile tek noktadan hizmet sunmak için büyük bir üretim tesisi sahibidir .   Taiwan KK , yirmi yıldan fazla bir süredir yüksek kaliteli malzemeleri kullanma konusunda ısrarcı Her bir kişinin güvenliğinin zor işlerini yapmasını sağlamak için.   Şimdi KANOX ® 'ı KANOX İtfaiye giyim dünya çapında sağlam bir üne sahiptir.  

KANOX ve MAZIC yangın geciktirici kumaş hakkındaKANOX ® ve MAZIC ® Yangın Geciktirici Kumaş Hakkında »

Yangın Geciktirici Kumaş Sorgulama gönder
Sonraki Next » KANOX ® - Alev Geciktirici, Alev Geciktirici, Isı Yalıtımı, Kimyasal Dirençli, Anti Statik Kumaş

Bölümler

Ateş Geciktiren Giyim Soruşturma Gönder

Daha fazla bilgi mi arıyorsunuz? İhtiyaçlarınızı veya sorularınızı bize bildirmek için Soru Formu'nu doldurabilirsiniz, yakında cevap vereceğiz!

Şimdi araştır

Sergiler

Interschutz 2015

INTERSCHUTZ 2015
Tarih: 8-13 Haziran 2015
Kabin: Salon 012 / Stand No. G76
Açılış Saatleri: 09:00 - 18:00
Yer: Deutsche Messe Hannover
[Daha fazla oku]

Ready-eSupport

Canlı YARDIM için ... "Canlı Yardım Masası" na tıklamanız yeterli, uzmanlarımız kısa sürede sizinle birlikte olacak.

Pay

ilgili ürünler

English | Nederlands | 日本語 | العربية | Polska | Indonesia | Italiano | Türkçe | Русский | Français | 한국어 | Español | हिन्दी | Română | ไทย | Ελληνικά | Việt | Português | Deutsch | Bahasa Melayu | فارسی | Close